لطفا صبر کنید

اپلیکیشن هوشمند سازی

سیستمی که ما طراحی کرده اییم ، بر روی پروتکل مدباس MODBUS پیاده سازی شده است که در سیستم های هوشمند سازی ساختمان یک پروتکل استاندارد و جهانی می باشد.

این سیستم توسط یک اپلیکیشن تحت وب طراحی و پیاده سازی می شود.

مشخصات پروژه و مشتری و همچنین تجهیزاتی که در هر بخش برنامه ریزی شده اند در این سرور تعریف می شوند.

تجهیزات کد دهی می شوند و پس از خاتمه کار ، کاربر می بایستی اپلیکیشن سمت موبایل را دریافت و پس از ورود به اپلیکیشن با نام کاربری و رمز ورود منتظر ارسال کد تایید از سمت سرور شود.

این عملیات فقط یکبار برای گوشی کاربر و با هماهنگی با مدیر سیستم صورت می گیرد.

پس از تایید تمامی اطلاعات بر روی اپلیکیشن گوشی بارگزاری می شود.

از مزایای این سیستم انتخاب و بارگزاری انواع آیکون برای اپلیکیشن موبایل و همچنین پروسه امنیتی این سیستم می باشد.

 

این سیستم از دو قسمت سرور و اپلیکیشن موبایل و تبلت تشکیل شده است

در اپلیکیشن سرور تمامی اطلاعات اعم از پروژه ها ، مشتریان ، کاربران و سطوح دسترسی تعریف می شود.

همچنین IP های داخلی و خارجی ، قسمتهای مختلف ساختمان و تجهیزات مربوطه همراه با آیکون ها و اطلاعات آن ها نیز ذخیره می گردد.

در این سیستم برای کنترل بعضی از تجهیزات نیز پسورد تعریف شده که کاربر درصورتی که بخواهد وسیله ایی را کنترل نماید می بایستی رمز آن وسیله را وارد نماید.

یکی دیگر از قابلیتهای این سیستم تعریف سناریو برای تجهیزات می باشد که با اجرای آن تجهیزات بصورت خودکار فعالیتهای تعریف شده را انجام می دهند

اپلیکیشن موبایل و تبلت بصورت خام و بدون اطلاعات طراحی شده است و کاربر می بایستی ابتدا آن را دانلود و پس از ورود نام کاربری و رمز ورود منتظر ارسال کد تاییدیه از سمت سرور شود .

پس از تایید مراحل کلیه اطلاعات آن پروژه بر روی گوشی بارگزاری می شود و کاربر می تواند از هرجای خانه و یا خارج از خانه ، تجهیزات منزل یا ساختمان را کنترل نماید

 

,
اشتراک گذاری:

آخرین دیدگاه‌ها

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی‌ها